Dr. Győrffy Lajos Mentőkutyás Alapítvány Túrkeve

Dr. Győrffy Lajos Mentőkutyás Alapítvány Túrkeve

Élet- És Technikai Mentők

„Velünk az életért „

Alapítványunk kutyás szolgálata Túrkevén a Körte utca 14 sz alatt található.

Az alapítvány kezelésében álló ingatlan területén találhatók a kutya kenneljeink valamint a kutyáink szállítására szolgálló gépjárműveink, utánfutóink.

Ezen a területen fűzfákkal határolt 1000 m2 füves terület található valamint egy komplex épület, amelyben konyha, két zuhanyzó, négy szoba, egy rakrárhelyiség, valamint egy négy gépjárműállásos gépkocsigarázs található. A gépkocsigarázs adotságai alkalmasok arra, hogy tehergépjárművet is befogadjon.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 11
Tegnapi: 31
Heti: 42
Havi: 313
Össz.: 28 080

Látogatottság növelés
Oldal: KUTYÁS SZOLGÁLATUNK TÚRKEVE KÖRTE ÚT
Dr. Győrffy Lajos Mentőkutyás Alapítvány Túrkeve - © 2008 - 2024 - drgyorffyalapitvany.hupont.hu

A HuPont.hu jelszava az, hogy itt a honlapkészítés ingyen van! Honlapkészítés Ingyen

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »